Opinie moich klientów

Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa

img_2545

Polecamy! Profesjonalista w każdym calu. Przy całym przedweselnym zamieszaniu, okazał się być DJ idealnym – błyskawicznie i bezproblemowo dostosował się do naszych próśb. Wszyscy byli zachwyceni muzyką, sprzętem, DJem i całą imprezą:)

Martyna i Szymon

Para młoda
emilia_lukasz

Jako niedawni organizatorzy przyjęcia weselnego z całą odpowiedzialnością możemy polecić oprawę muzyczną w wykonaniu Karola. Już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej wywarł on na nas wrażanie osoby otwartej, życzliwej i doświadczonej w prowadzeniu imprez okolicznościowych. Trafne sugestie, bardzo dobry kontakt i profesjonalizm sprawiły, że już po pierwszym spotkaniu nie musieliśmy martwić się o muzyczną stronę przyjęcia.

Emilia i Łukasz

Para młoda
aniaitomek

Dzięki muzyce i oprawie wizualnej DJ’a Karola wszyscy bawiliśmy się świetnie na weselu! Kontakt super, bez zbędnych słów wszystko udało się rewelacyjnie! Bardzo podobał nam się sposób prowadzenia imprezy, teledyski.  Poza tym nie musieliśmy się w ogóle martwić o stronę techniczną konkursów, Karol ma wszystko w swoim zapleczu. Jest bardzo pozytywny! Naprawdę polecam wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić na swoich uroczystościach.

Ania i Tomek

Para młoda
maciejmizgalski

Wielokrotnie współpracowałem z Karolem. Jego praca w charakterze DJ spotkała się z uznaniem naszym i naszych gości. Warto podkreślić elastyczność repertuarową i sprawny nadzór również nad stroną techniczną. Wszystkie do tej pory powierzone zadania były wykonane w sposób fachowy, rzetelny i z nienaganną kulturą osobistą.

Maciej Mizgalski

SMiR
dianapietrzak

Najlepszy Dj na wesele! Zabawny, uśmiechnięty, zwariowany i pełen energii. Rozkręci każdą imprezę. Jest godny polecenia i uważam, że Para Młoda, która go wybierze będzie zadowolona. Posiada wszystkie zalety dobrego Dj i powoduje, ze ten najważniejszy dzień w waszym życiu bardzo długo pozostaje w Waszej pamięci oraz wszystkich gości.

Diana Pietrzak

Restauracja Toscania Włoszakowice
ania

Impreza z Karolem Michalewiczem, to gwarancja dobrej imprezy. Co roku korzystamy z usług Karola i zawsze staje na wysokości zadania. Imprezy integracyjne dla naszych klientów są bardzo dokładnie przygotowywane a Karol jest zawsze ważnym trybem w całej tej maszynie. Bardzo zaangażowany  i zawsze profesjonalnie przygotowany.

Ania Kaczor

Właściciel ADJ Kursy
partner-wbkpartner-selectivepartner-kbpartner-replaypartner-glaxopartner-biedronkapartner-bppartner-chata-polskapartner-adj