Dj Karol Michalewicz

Kilka słów o mnie

 

Karol Michalewicz – rocznik ’87. Urodziłem się w fajnych czasach dla muzyki, w czasach kiedy na topie był Michael Jackson, powstał zespół IRA a Monika Brodka dopiero się urodziła…

Od lat muzyka gra w moim sercu – w zasadzie od kiedy tylko pamiętam w moim domu muzyka była bardzo ważna. Starsze siostry skutecznie “edukowały” mnie muzycznie poprzez nagminne odtwarzanie takich kapel jak Metallica, Guns N’ Roses czy Nirvana. Mój muzyczny świat stał się dla mnie najważniejszy. I tak, po kilku namowach wstąpiłem w szeregi Kapeli Dudziarskiej działającej przy CkiS w Lesznie. Jako dudziarz zwiedziłem całą Polskę i pół Europy, grając i bawiąc ludzi ludowymi melodiami.
Niestety, wszystko kiedyś się kończy i w zasadzie z uwagi na zbieżności terminów musiałem całkowicie zająć się rozwijaniem mojej największej życiowej pasji –
miksowaniem muzyki i bawieniem ludzi. Wybór był dobry – robię to co kocham, gram, organizuję, jeżdżę po kraju i rozwijam swoje pasje.
Jako DJ zawsze stawiałem na wysoką jakość imprez. Ciągła chęć rozwoju która we mnie drzemie pozwala mi stały rozwój i pracę na dobrym poziomie.
W maju 2016 roku “porzuciłem” muzykę na rzecz… teledysków! Używam flagowego sprzętu firmy Pioneer – dwa gramofony i mikser DJM S9 to gwarancja nie tylko dobrego miksu, ale także wysoka niezawodność i jakość.
Każdego roku prowadzę około 80 imprez, wesel, spotkań i pikników, wszędzie na czas i z klasą.
Do zobaczenia na Twojej imprezie!